Пејачката Тијана Милентијевиќ, попозната како „жената од султана“, заработи многу пари на приватна прослава, но во еден момент се случи непријатна ситуација.

Имено, еден од гостите и дал банкнотата на Тијана, која отишла да ја земе, но тој во тој момент избегал.

Пејачката беше видно збунета, а по некое време гостинот сепак и даде бакшиш на Тијана. Погледнете како сето тоа изгледаше во видеото подолу.

Погледнете го видеото овде.

error: Content is protected !!