Вил Смит (55) се појави со целото семејство на црвениот тепих за промоција на неговиот нов филм, а главна атракција беше неговата сопруга Џејда Пинкет Смит (52).

Вил Смит беше горд и среќен додека позираше со целото семејство на црвениот тепих за да го промовира својот нов филм.

Главната атракција на настанот беше неговата сопруга Џејда Пинкет Смит , која облече проѕирен фустан за таа пригода, додека го промени својот имиџ со пуштање на косата.

Во октомври минатата година Џејд откри дека е разделена од Вил Смит 7 години, но дека не може да се доведе до развод, бидејќи му ветила дека никогаш нема да му даде причина за развод.

Ова е чудно ветување со оглед на тоа дека Џејда со години е позната по тоа што го изневерува Вил, а и самата признала дека имала афера со пријателот на нејзиниот син.

Многумина се сомневаат дека самиот Вил не знаел за тоа, но поплавата од информации за приватниот живот на парот ја поттикна „славната шамара“ на Оскарите.

Свет шамар

Откако Вил Смит му удри шлаканица на Крис Рок на Оскарите , приказната за животот на Вил Смит и неговата сопруга почна да се расплетува. И постојано носи нови информации.

„Сега тоа го нарекувам „свет шамар“ бидејќи после тоа дојдоа многу позитивни работи“, објаснила актерката во едно интервју.

Според Џејд, моментот кога Вил ја удрил Крис откако се пошегувала на сметка на нејзиниот изглед, имал значително влијание врз нивниот брак.

По тој шамар, актерката на медиумите им откри дека таа и Вил не живеат заедно седум години, а во тој период имала и момче.

„Тој момент ми помогна да видам каде навистина сум . После сите тие години обидувајќи се да сфатам дали ќе го напуштам Вил, ми требаше тој шлаканица за да видам дека никогаш нема да го оставам. Иако не сме во брак Веројатно ќе се разделевме без емоции да не се случи тој шамар “, призна Јајда.

Кога Вил и Џејда се запознале, актерот сè уште бил во брак со актерката Шери Зампино , која го родила неговиот син Треј . Откако се разведе во 1995 година, Смит веднаш ја побара Џејд.

Бруталните сексуални искуства на Џејд

Актерката Џејда Пинкет Смит разговараше со својата ќерка Вилоу (тогаш имаше 18 години) за многу интимни работи како дел од нејзината емисија на Фејсбук страницата „Red Table Talk“.

„ Еднаш имав тројки . Бев многу, многу млада, во моите рани дваесетти“, рече таа. И тоа не беше крајот на незгодните детали за нејзиниот приватен живот. Ова откритие ја натерало нивната ќерка да биде отворена за својот интимен живот, а веднаш по тој разговор со нејзината мајка, таа објавила дека сака и мажи и жени.

Прељубнички работи

Младиот американски музичар, 29-годишниот Аугуст Алсина откри дека Вил Смит му дал „ зелено светло “ да има врска со неговата 50-годишна сопруга , која траела повеќе од една година.

ПР тимот на Џејд одговори на изјавата тврдејќи дека тоа е лага , но со оглед на тоа што се знае дека Смитови се во отворена врска и дека имале брачни проблеми што доведоа до гласини за развод, многумина се повеќе склони да му веруваат на љубовникот реши да „ пее “.

Првиот пат беше во 2011 година, кога медиумите ја нарекоа пријателската врска на Џејд со Марк Ентони , тогашниот сопруг на Џенифер Лопез, „неразумно блиска“ и практично ги прогласија за љубовници . Изгледаше како „надуена“ приказна бидејќи на крајот не влијаеше на бракот на Џејд. Всушност, две години подоцна, Џејд собра храброст и за прв пат проговори во интервју за Хафингтон пост за фактот дека живее во отворен брак.

Таа рече дека Вил има слобода да прави што сака. „ Отсекогаш сум му велел дека може да прави што сака, сè додека може да се погледне во огледало и да биде во ред со себе. Затоа што на крајот на денот, Вил е слободен човек . Јас сум негов партнер, но тој е свој.” човек. Тој одлучува со кого сака да биде и не е на мене да го направам тоа наместо него. Или обратно”, рекла таа пред седум години.

Се зборуваше дека Џејда го изневерувала сопругот и со жени, но дека тоа не е „ништо сериозно“. Од друга страна, Вил Смит никогаш немал афера со никого во тој период. Со години стои покрај сопругата и ја брани нејзината чест:

„Ви ветувам, ако некогаш одлучам да се разведам од мојата кралица, се колнам дека ќе ви кажам лично“, напиша тој.