Month: June 2023

„Моето бебе има 10 месеци, има КОСА КАКО МАЖ и длабок глас“, мајката ШОКИРАЛА кога открила дека детето е ВЕЌЕ ВО ПУБЕРТЕТ – а причината е страшна!

Една мајка отишла во Тик Ток за да го сподели неверојатното патување на нејзиниот син додека тој се борел со ретка форма на тумор на мозокот. Роден е како здраво…

КАКО БЕЗ ГРЕШКА ДА ЈА ОДБЕРЕТЕ НАЈСЛАТКАТА ЛУБЕНИЦА НА ПАЗАРОТ: Долниот дел треба да биде во оваа боја, а кога ќе ја потчукнете да звучи ТОЧНО ВАКА

Лубеницата е во сезона, а одлична е за разладување за време на летните горештини. Тие се многу здрави и спаѓаат во листата на омилени намирници. Пред да се упатите кон…

Исповед на Сандра за време на бременоста се затру од расипана храна и се тргна наопаку: „БАКТЕРИЈАТА ГО ИНФИЦИРА БЕБЕТО, дијагнозата не шокираше, а три години подоцна нашата борба се уште трае“

Михајло е роден предвреме, 40 дена пред терминот, а причината била труењето со храна на мајката на Сандра една недела пред породувањето. Преку плацентата се заразува и бебето и оттогаш…

СТРАШНА СЦЕНА: Ајкула скокна во рибарски брод! Луѓето шокирани од СЦЕНАТА која се одвива пред нив (ВИДЕО)

На Фејсбук страницата UNILAD, објавено е неверојатно видео од ајкула, очигледно мал примерок на голема бела ајкула, која буквално налета на рибарски брод. За среќа, никој од присутните не е…

ТУРИСТИ ОД АВСТРИЈА ШОКИРАНИ ОД ХРВАТСКА: Пица 18 евра, паркинг 40 евра Вие сте поскапи од нас!

Mоментално сум на одмор во Хрватска и овде е поскапо отколку во Австрија, изјави Брижит за Кронен Цајтунг. Решила наместо во Австрија да летува во Хрватска, а најмногу ја шокирале…

МАРКО ДОЖИВЕЈ НЕПРИЈАТНО ИЗНЕНАДУВАЊЕ ВО ГРЦИЈА, КОГА ДОЈДЕ ДО АВТОМОБИЛОТ САМО СЕ ФАТИ ЗА ГЛАВА: ДА ТИ ПРЕСЕДНЕ ОДМОРОТ

Во коментарите на членовите на групата тие не го криеја своето неверување, најмногу пишуваа дека вакви работи некогаш биле незамисливи на Тасос и дека крадците за жал почнале со своите…

Најевтина земја за живеење: Карта за превоз чини 3 центи, ручекот 22 центи! (ВИДЕО)

Според веб-страницата „Светот на статистиката“, Пакистан е прогласен за најевтина земја за живеење. За да провери дали навистина е така, Џош Ларкин од каналот „The Burnt Chip“ на YouTube отпатува…