Category: ЗАБАВА

МЛАДОЖЕНЕЦОТ ЈА ФРЛИ СВАДБЕНАТА ТОРТА ВО НЕВЕСТАТА, А ШТО ПРАВИ ПА ТАА? (ВИДЕО)

Освен хранење со торта, многумина меѓусебното мазење на младенците со шлаг го сметаат за свадбената траидиција, меѓутоа еден младоженец на себе го навлече бесот на корисниците на социјалните мрежи кои…

Мајката се фрапираше кога виде дека нејзините деца НАПРАВИЛЕ СНЕШКО СО ЗАБИТЕ НА БАБАТА (ФОТО)

Мајката од Англија се фрапирала кога видела дека нејзините деца ги искористиле старите заби на нивната баба за да го „украсат“ снешкото. Стефани Марфи (34) од Тесида сподели фотографии на социјалните…

Се скривале во фризерница која не требало да работи поради мерките, па СО ФАРБА НА КОСА БЕГААТ ОД ПОЛИЦИЈА (ВИДЕО)

Во неколку смешни снимки, се гледа како клиентите бегаат со трчање од една нелегална фризерница, откако биле забележани од полицијата во Велика Британија. Властите соопштија дека сопственичката на фризерскиот салон…

Девојка во скопски ресторан не сакала да си ја плати сметката бидејќи била позната на Инстаграм

Девојка во скопско кафуле не сакала да си ја плати сметката бидејќи била позната на Инстаграм. Несекојдневна случка се случила во еден од нaјпознaтите скопски бaрови и рaскaжувa интереснa прикaзнa…

“Бев сиромашен, немав ни за млеко”: Ова е сопругата на Дино Мерлин која остана со него и во најтешкиот период- нивната љубов била забранета но на крај успеале заедно!

Тој и неговата сопруга Амела се долги години во брак, а за неа знае да каже дека е ннегова најголема поддршка. Иако многу не сака да го става својот приватен…

Швалер се обидел да избега низ прозорец – Но бегството не заврши добро

На социјалните мрежи кружи видео од неименуван човек кој очигледно бил фатен во прељуба, па тој морал да се спаси бегајќи низ прозорецот. Прељубникот очигледно сметал дека може безбедно да…