Category: ЗАБАВА

ЗАБОРАВЕТЕ ДА ТРОПАТЕ НА ЛУБЕНИЦА: Ова се 3 сигурни НАЧИНИ да ја избереш НАЈСЛАТКАТА ЛУБЕНИЦА – НЕ ПРОПУШТАЈТЕ НЕМА УТКА

ЗАБОРАВЕТЕ ДА ТРОПАТЕ НА ЛУБЕНИЦА: Ова се 3 сигурни НАЧИНИ да ја избереш НАЈСЛАТКАТА ЛУБЕНИЦА – НЕ ПРОПУШТАЈТЕ НЕМА УТКА Секако, единствениот и правилен начин е да го отворите, уверете…

Се чував за првата брачна ноќ и тоа ми е најголема животна грешка: Беше толку трауматично што ѝ се јавив на сестра ми во солзи

Лејси, од САД, вели дека е израсната во „култура на чистота“ и дека тоа со години ѝ го уништило сексуалниот живот. На нејзиниот профил на „TikTok“, таа одговори на објавата…

Кој го наследил богатството на Роберто Кавали? Сандра во старо време му менуваше пелени, но тоа не и се исплатеше

Роберто Кавали почина на 12 април 2024 година, по долго боледување на 83-годишна возраст, а покрај него беше неговата девојка Сандра. Светот на модата се уште тагува за смртта на…

На 15 години лудо го сакала, па завела оженет, после Аркан само тој се вразумил: Ова се сите дечковци на Цецa Ражнатовиќ

Цеца Ражнатовиќ најголемата љубов ја доживеа со Аркан, по неговата смрт не можеше да се смири со никого, сите романси и беа краткотрајни… Светлана Цеца Ражнатовиќ никогаш не криела дека…

Ниту една жена не направила поголема будала од сопругот од неа: Го изневерува со години, а тој ја гледа како Бог!

Вил Смит (55) се појави со целото семејство на црвениот тепих за промоција на неговиот нов филм, а главна атракција беше неговата сопруга Џејда Пинкет Смит (52). Вил Смит беше…

Исповед на белградски проститутки: Прават кафе, кога е зафатена и нема да верувате кои све им се муштерии…

Потресната и вистинска исповед на белградските проститутки дава увид во начинот на организација и живот на девојките кои се занимаваат со овој бизнис. Во Звездара живеат заедно три девојки С.(25),…

Пејачка од регионот имаше афера со оженет бизнисмен и ја претепаа поради албанскиот моќник: И му направи хаос на сопругот!

Љубовниот живот на Ана Николиќ е прилично турбулентен, а ја поврзуваа со разни мажи. Ана Николиќ зад себе има многу бивши љубовници. Некои се официјални, а некои се поврзуваа само…

ХИТ видео од „Се или нешто“: Цело студио „прсна“ од смеа кога чичко Крсте кажа зошто ќе ги троши парите (ВИДЕО)

Квиз шоуто „Се или нешто“ долги години се емитува на малите екрани, а верните и бројни гледачи на популарната игра со банкарот, може да уживаат во доста интересни епизоди и…

Шеесет годишен го направија да изгледа како да има 30 години-турските клиники го шокираа светот(ФОТО)

Низа естетски корекции станаа многу популарни меѓу луѓето, толку многу што нивниот изглед се менува до непрепознатливост. Често слушаме за естетските операции на клиниките во Турција кои станаа многу популарни…