Со песната „Хајде“ на секој настап прави вистински хаос!

Пејачката Теа Таировиќ направи вистинска грешка кога го објави хитот „Хајде“ кој има неколку милиони прегледи на платформата „Јутјуб“.

Имено, пејачката каде и да се појави прави одлична атмосфера, а не е тајна дека најмногу пари добива за песната „Хајде“.

Ништо поинаку и овој пат не беше. Таа го испеа својот голем хит и и пријде еден дечко кој почна да ја украсува со банкноти кои ги собра со насмевка.

Инаку, на Теа не и пречи да ја нарекуваат кралица на бакшишите.

@marina_kinali

O vadi ke$h money, moneyyy, nek se nocas slavyyy 🤗 #teatairovic❤️ #teatairovichajde

♬ original sound – marina_kinali

error: Content is protected !!