Category: ЗАБАВА

НЕВЕРОЈАТНА СЦЕНА: Шише паѓа, па само си се враќа на место

Ова мошне кусо, но мошне импресивно видео заборува за неверојатните закони на физиката. Имено, надзорните камери во една продавница забележале необична сцена. Шише под влијание на гравитацијата паѓа на подот,…

Дневен хороскоп: Денес ќе ви се насмевне среќата на професионалното поле, искоритете го моментот!

Дневен хороскоп за 11 март: Денес ќе ви се насмевне среќата на професионалното поле, искоритете го моментот! Овен И покрај вашите напори, очигледно е дека не сте во можност да…

Откако се разведоа, oваа работа не може никако да ѝ ја прости

Докажаниот македонски музичар Горан Алачки кој сега е во хармонична врска со познатата ТВ-водителка Марина Дојчиновска, пред две години преку отворено писмо ѝ упати директна порака на својата поранешна сопруга…

Во турската серија „Суровиот град“ ја игра Сехер, а погледнете каква згодна дама е во приваноста (фото)

Љубителите на турските серии од неодамна на телевизија Сител започнаа да ја следат серијата „Суровиот град“. Госпоѓа Сехер ја игра 49 годишната актерка Дениз Угур, која е предана мајка која…