Month: April 2022

Катица: „Се трудев да угодам на сите, не чинев. Од сега ќе се трудам да си угодам на себеси, и натаму нема да чинам на никого“

Екс специјалната шефица на специјалните обвинители Катица Јанева по подолго време на јавноста и најави вистински пресврт. За време на…

error: Content is protected !!