Month: September 2023

„МАМА МИ КАЖУВА ДА ГО ПОКАЖАМ ТЕЛОТО ДОДЕКА МОЖАМ“ Атрактивната тенисерка ШОКИРА со изјавата – сака да се соблекува, а има ОГРОМНА поддршка! (ФОТО)

Италијанската тенисерка Камила Џорџи во своите зрели играчки години го сврте вниманието на јавноста кон себе, но не со одлични резултати на теренот, туку со провокативни објави на социјалните мрежи.…

НЕ ПРАВААТ НИШТО КАКО НИЕ, НИКОГАШ НЕ ВЕ ВИКААТ НА ГОСТИ: Кристина отиде во Данска и ги ШОКИРА СИТЕ! Еве зошто тие се најсреќните луѓе на светот

Животот на Данците за некого би можел да биде вистинска возбуда, додека за другата страна би бил премногу туѓ и неприфатлив. Сепак, судејќи според истражувањето кое со години континуирано го…

Георгиевски за Груевски: СО СВОЈ КАМЕН ПО СВОЈА ГЛАВА, Tоа што сам го сруши сега плаче да му се донесе – Членот 353

Поранешниот премиер Љубчо Георгиевски го критикуваше екс премиерот Никола Груевски кој доби азил и престојува во Унгарија. „Груевски тоа што сам го сруши сега плаче да му се донесе –…

ЛУКСУЗ НА СИТЕ СТРАНИ И ПОГЛЕД ОД БАЈКИТЕ: ОВА Е КУЌАТА НА РАДОИЧИЌ: Косовските власти го споредија со Пабло Ескобар (ВИДЕО)

Косовската полиција објави како изгледа куќата на политичарот Милан Радоичиќ и го спореди со колумбискиот нарко дилер Пабло Ескобар. Полицијата од утрово го претресува имотот на Милан Радоичиќ, поранешниот потпретседател…

Народот се жали на високи цени, но неможеме да им помогнеме, велат продавачите

Продавачите се жалат дека немаат работа. Споредено со минатите години, оваа била многу послаба. „Мислевме дека ќе има нешто подобро, но нешто сè послабо оди. Во однос на цените, цените…

Двете најскапи свадби во Југославија и двете имаа луксуз на кои би им завиделе и светските ѕвезди(ВИДЕО)

Свадбените веселби на некои познати личности од српската естрада можат да им парираат на свадбите на светските ѕвезди, а ние издвоивме две за кои се вели дека биле најскапи досега.…

Жената не смее да му приговара на мажот ни кога ќе се врати дома пијан: Психологот Михаил Литвак со објаснение

Рускиот психолог Михаил Литвак е еден од водечките експерти во својата област во светот. Неговите совети за жените и мажите, бракот и заедницата понекогаш се контроверзни, но и широко прифатени.…

Си го украдов сопругот од љубовницата: Не можев љубовта на мојот живот да ја дадам на друга

Решив да се борам за нашиот брак Се венчавме кога завршивме факултет. Односно, бевме уште многу млади и неискусни, но многу се сакавме. За жал, по раѓањето на децата и…