ЗАБАВА

БЕШЕ ПОУБАВА ОД СОФИЈА ЛОРЕН, ПРЕД КРАЈОТ НА ЖИВОТОТ ДОЖИВЕА ТРАУМА ОД КОЈА НЕ МОЖЕШЕ ДА СЕ ОПОРАВИ: Животната приказна на Јелена Жигон!

Неверојатна животна приказна. Јелена Јовановиќ Жигон е родена на 3 ноември 1933 година во Белград. По улогата на Жикина имаше…

Од грдото пајче до животот од БАЈКАТА! Георгина тогаш работела за 10 евра во БУТИК, а потоа ја сретнал КРИСТИЈАНО РОНАЛДО!

Георгина Родригез е најпозната како „поубавата половина“ на Кристијано Роналдо, а со славниот португалски фудбалер е во љубовна врска откако…

error: Content is protected !!